Movies
Ratings
188
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 0.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0