Series
Ratings
150
Cinderella and Four KnightsRated ★ 0.5
Feast of the GodsRated ★ 1.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 0.5
My Lovely GirlRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 1.0
Come Back AliveRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 1.0
Liar GameRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Bring It On, GhostRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 0.5
Miss KoreaRated ★ 1.0