Titles you rated
MahjongRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Taipei StoryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
StreamingRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0