Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 0.5
素直になれなくてRated ★ 2.0
One Warm WordRated ★ 5.0
Marumo's StoryRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 1.0- IslandRated ★ 3.0
- The Path to GloryRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 0.5
Lily FeverRated ★ 1.0
WantedRated ★ 2.0
Love ShuffleRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 1.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 5.0