Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0