Titles you rated
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.5