Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0- Jakob the LiarRated ★ 3.5
In DarknessRated ★ 4.0
Before the FallRated ★ 4.0- Generation WarRated ★ 4.0
Into the WhiteRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
Just FriendsRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Battle for SevastopolRated ★ 4.5