Series
Ratings
11- The Lost RoomRated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Family's FormRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0