Movies
Ratings
844
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Child's Play 3Rated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.0
The PuppetRated ★ 2.0
YogaRated ★ 2.5
Mr. VampireRated ★ 5.0
The GrudgeRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 2.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 4.0
The WigRated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.0