Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5