Series
Ratings
40
Queen of the RingRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 2.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5- トリハダRated ★ 3.0
- トリハダRated ★ 3.0
- Torihada 4Rated ★ 3.0
- Torihada 3Rated ★ 3.0
- トリハダRated ★ 3.0
- トリハダRated ★ 4.0