Series
Ratings
25
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
LostRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0