Titles you rated
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0