Movies
Ratings
706
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5