Series
Ratings
52
Voice season1Rated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 2.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0