Series
Ratings
72
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- Justice League UnlimitedRated ★ 3.5
- Justice League UnlimitedRated ★ 4.0
- Justice LeagueRated ★ 4.0
- Justice League UnlimitedRated ★ 3.0
- Justice LeagueRated ★ 4.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0- TorchwoodRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0- Being HumanRated ★ 5.0
- Being HumanRated ★ 5.0
- Being HumanRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Vicious.Rated ★ 5.0
- ViciousRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0