Movies
Ratings
23
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
DriftRated ★ 5.0
RaceRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
DopeRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0