Movies
Ratings
314
AkiraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0