Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 1.5
8 MileRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 2.0