Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Blindly in LoveRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0