Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 0.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0