Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Journey's EndRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
SleuthRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
The Angry Birds MovieRated ★ 0.5
Copying BeethovenRated ★ 2.0
Gosford ParkRated ★ 3.0
SoulRated ★ 1.0
Primal FearRated ★ 3.0
Dial M for MurderRated ★ 2.0
CircleRated ★ 0.5
MetamorphosisRated ★ 0.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
The Skeleton KeyRated ★ 1.0