Titles you rated
Only YesterdayRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0