Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0