Series
Ratings
211
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0