Movies
Ratings
423
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0