Movies
Ratings
20
The Truman ShowRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0