Movies
Ratings
677
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.0