Movies
Ratings
1490
Bring Her BackRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5
White NoiseRated ★ 3.5
This Is Where I Leave YouRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Our Souls at NightRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
SteveRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The Life of ChuckRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Private LifeRated ★ 4.0