Movies
Ratings
339
WonderRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
What Maisie KnewRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
The Space Between UsRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
ShineRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0