Movies
Ratings
818
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0