Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0