Series
Ratings
81
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0