Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 2.5
TetrisRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.5