Titles you rated
RED 2Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0