Movies
Ratings
501
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0