Movies
Ratings
34
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
BatmanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0