Titles you rated
The BronzeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Believer: extended cutRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.0
The DressmakerRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 1.0
Mood IndigoRated ★ 3.0