Titles you rated
District 9Rated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0