Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
New York MinuteRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
From Me To YouRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0