Series
Ratings
54
LazarusRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Madoff: The Monster of Wall StreetRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0