Movies
Ratings
542
The Sword with No NameRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.0