Movies
Ratings
112
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0