Movies
Ratings
186
Upside DownRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0