Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 2.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 1.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
GiftedRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0