Titles you rated
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0