Movies
Ratings
66
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0