Titles you rated
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5- The DeepRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 3.5
KaBoom!Rated ★ 3.5
Submarine SandwichRated ★ 3.5
Roof SexRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Paris FolliesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Salt of the EarthRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
FeastRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5