Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0