Movies
Ratings
31
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0